Wizyty kontrolne

• Zwykle wizyta kontrolna jest zalecana po 4 tygodniach od pierwszej.
• Każde kolejne spotkanie dostarczy Ci nowych, niezwykłych spostrzeżeń. Aby ocenić na ile ustalony program dietetyczno-terapeutyczny wpłynął na Twoje samopoczucie, wizyta zawsze rozpoczyna się badaniem masy i składu ciała. Dowiesz się wówczas, czy i w jakim stopniu zmieniła się Twoja budowa ciała, przeanalizujemy wspólnie, jakie efekty zdrowotne przyniosła kuracja żywieniowa .
• Otrzymasz specjalistyczny wydruk zawierający kilkadziesiąt różnych analiz danych a także specjalny, niezwykle obrazowy wykres ukazujący jak w twoim organizmie zmienił się poziom masy, tkanki tłuszczowej i masy beztłuszczowej, a także ile potrzebujesz jeszcze czasu do osiągnięcia wyznaczonego celu.
• Podczas analizy dzienniczka żywieniowego wskazywane są niezbędne kierunki zmian, potencjalne zagrożenia oraz mocne strony obecnego trybu życia.

• W dalszej kolejności wyjaśnimy sobie wspólnie ewentualne wątpliwości oraz wskażę jak pokonać pojawiające się trudności. Jest to czas na wprowadzenie ewentualnych korekt do planu dietetycznego, zmodyfikowanie programu aktywnościowego i omówienie kolejnych kroków terapii.
• W toku odbywanych spotkań zdobędziesz ogromny zasób wiedzy i doświadczenia.

 

wizyta kontrolnaDroga do zdrowia i zgrabnej sylwetki nie jest łatwa. W czasie kuracji niekiedy zalecane są kolejne badania, a zalecenia dietetyczne korygowane i dostosowywane do aktualnego stanu zdrowia. Najważniejsza jest twoja motywacja, wiedza i świadomość, że tak dużo możesz dla siebie zrobić. Ja będę Twoim mentorem i wsparciem w chwilach zwątpienia.
Daj sobie szansę!

 
Alicja Gancarz - ZnanyLekarz.pl

Wykonanie: AbcWeb.pl