O mnie

Pomogę w bezpieczny i skuteczny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów

Witam,
jestem dietetykiem,dietoterapeutą, specjalistą w zakresie żywienia kobiet w ciąży i matek karmiących piersią, specjalistą ds. żywienia i suplementacji, edukatorem, autorem wielu artykułów prasowych oraz redaktorem Newslettera „Tajemnice zdrowia i urody”. Specjalizuję się w odchudzaniu estetycznym oraz dietoterapii wspomagającej leczenie schorzeń.

Moją misją jest działalność edukacyjna. Cyklicznie sama prowadzę oraz organizuję konferencje medyczne, na których wybitni lekarze przedstawiają możliwości profilaktyki oraz wspomagania leczenia chorób naturalnymi sposobami.

Udzielam porad dietetycznych w swoim gabinecie oraz on-line, wspieram innych w doborze diety oraz suplementów w różnych schorzeniach, po to, aby nie dopuścić do powstawania chorób lub szybciej powrócić do zdrowia, skrócić okres rekonwalescencji, utrzymać zgrabną sylwetkę, sprawność fizyczną i umysłową, urodę i witalność na długie lata.

Najczęściej zwracają się do mnie osoby po to, aby:

• Wspomóc swój organizm w chorobie, szczególnie alergii, astmie, chorobach krążenia, chorobach stawów, cukrzycy, nowotworach i innych,
• Wzmocnić siły obronne organizmu na tyle, aby Twój organizm sam się bronił przed chorobami,
• Spowolnić proces starzenia,
• Pomóc zrzucić zbędne kilogramy

Natura posiada niezmierzone skarby i co roku przynosi nam mnóstwo nowych odkryć. Dzisiaj już wiemy, że osoby, które potrafią wykorzystać jej dobrodziejstwa, cofnęli swój zegar biologiczny o wiele lat, odzyskali sprawność, nie ponosząc żadnych skutków ubocznych. Niektórzy zdołali uniknąć lub przynajmniej złagodzić wielu dolegliwości i chorób. Nie mogę zagwarantować, że moje metody pomogą w każdej sytuacji i każdemu. Nie ma natomiast wątpliwości, że wielu osobom pomogłam nawet wtedy, gdy medycyna konwencjonalna zawiodła. Obecnie już wiadomo, jak w sposób naturalny cofnąć postęp choroby lub zmniejszyć liczbę zażywanych lekarstw. Suplementacja i wprowadzenie zasad zdrowego żywienia, dostosowanych do Twojego organizmu mogą sprawić, że odzyskasz nadwyrężone siły, pozbędziesz się bólu i zaczniesz marzyć nie tylko o tym, aby być zdrowym.

Towarzyszę moim podopiecznym w procesie chudnięcia, powrotu do zdrowia, ale także stabilizacji i utrzymaniu wagi. Dlatego też dokładam wszelkich starań, by proponowane przeze mnie rozwiązania dietetyczne były łatwe do zastosowania, szczególnie w natłoku codziennych zajęć.

Moim celem jest nie tylko to, żeby pacjent uzyskał wymarzoną masę ciała czy poprawę stanu zdrowia, ale kiedy nasza współpraca się skończy, zachował nowe nawyki żywieniowe, by wiedział, jak skomponować posiłki, skorygować masę ciała i, co najważniejsze, potrafił utrzymać to, co udało nam się osiągnąć.

mgr Alicja Gancarz

dietetyk, dietoterapeuta, specjalista ds. żywienia i suplementacji