Historie prawdziwe, opinie pacjentów…

opinie pacjentow

Największą dla mnie nagrodą za trud mojej pracy – są zadowoleni klienci. Nic bardziej nie cieszy jak świadomość, że pomagam odzyskać zdrowie i szczęście. Wasze pozytywne słowa dodają mi wiary w to co robię, ale również pomagają innym w podjęciu decyzji, że warto mi zaufać.

Dziękuję za Wasze słowa uznania – Alicja Gancarz


 
Maj, 2015 r.

Dzięki  Pani Ali nie tylko zgubiłam zbędne kilogramy i zyskałam wymarzona dietę, ale nauczyłam się dobrze żywić nie tylko w okresie diety, ale na co dzień - zdrowe, regularne i zbilansowane jedzenie weszło mi w nawyk :) dzięki temu od ponad roku moja waga pięknie utrzymuje sie na swoim poziomie a ja jem smacznie i ZDROWO.

Dziękuję – SylwiaSierpień, 2015 r.

Polecam Panią Alę, ponieważ potrafi zdziałać prawdziwe cuda, do tej pory nękała mnie  alergia górnych dróg oddechowych, którą leczyłam farmakologicznie. Wystarczyło, ze zaczęłam przestrzegać restrykcyjnej diety i stosować suplementację dostosowaną do  potrzeb mojego organizmu i musze stwierdzić, ze czuje sie znacznie lepiej. Objawy alergii zniknęły, leki zawsze noszę ze sobą, ale ich nie stosuję. Stały się niepotrzebne.  Tak duzo zalezy od tego co jemy i od tego jak wspieraja nas inni . Pani Ala zasłużyła na mocną piątkę z plusem! ;

Anka P.Czerwiec, 2016 r.

Polecam jak najbardziej, cieszę się ze spotkałam Panią. W nie całe trzy miesiące ubyło mi 9 kg i bardzo dużo centymetrów, ale oczywiście walczę dalej. I będę kontynuować wizyty u Pani Alicji..

Maria  Rymanów Zdrój

 


 

 Maj, 2017 r.

Minął już rok, jak  Pani dietetyk dobrała mi odpowiednią dietę, której bezwzględnie przestrzegam, mam poczucie, że panuję nad swoim zdrowiem i wyglądem, a przede wszystkim nie chodzę głodna.
Efekty  diety i wprowadzenia w życie większej ilości ruchu są widoczne. Czuję się lżejsza i mam więcej energii do życia i do pracy, poprawił mi się wygląd skóry, wreszcie przestałam chorować i czuć się osłabiona.

Dziękuję – wdzięczna  Monika

 


 

 Styczeń, 2018 r.

Od narodzin dziecka nie radziłam sobie ze swoją nadwagą. Ciągłe zmęczenie i brak czasu powodowały, że sama nie potrafiłam schudnąć. Pani Alicja dobrała mi proste, zdrowe i łatwe w wykonaniu przepisy dzięki którym schudłam 10 kg w 3 miesiące. Potrafi wspaniale zmotywować.

Gorąco polecam! Barbara

 


 

 Styczeń, 2018 r.

Pani Alicja Gancarz to dietetyk z dużym doświadczeniem i wiedzą, którą potrafi przekazać w inspirujący sposób.
Podczas wizyty jednocześnie zdobyłem bardzo pożyteczną wiedzę i ogromną motywację do wdrożenia zmian w stylu życia.

Dziękuje Jakub

 Sierpień, 2018 r.

Konsultacja z Panią Alicją na temat zdrowego odżywiania się i prawidłowej codziennej diety bardzo wiele mnie nauczyły. Szczegółowe badanie specjalistycznym sprzętem rozwijały wiele obaw co do stanu mojego zdrowia i otrzymałam konkretne wskazanie do którego lekarza iść. Polecam wszystkim.

Katarzyna


 

Sierpień, 2018 r.

Dzięki Pani Alicji straciłam 17 kg. Jej porady sprawiły, że zupełnie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i aktywnie uprawiam sport. Przez pół roku naszej wspólnej pracy z otyłej pani na emeryturze zmieniłam się w zdrową, silną i pełną energii kobietę, za co jestem jej bardzo wdzięczna.

AnnaSierpień, 2018 r.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz przebiegu całego badania. Dowiedziałam sie wielu bardzo ważnych rzeczy na temat żywienia oraz jego skutków. Dzięki szczegółowej kontroli miałam możliwość dowiedzenia sie o swoich problemach na tyle wcześnie aby je pokonać. Wszystkim polecam panią Alicje. 

Agnieszka


 

Marzec, 2019 r.

Najlepsza pani dietetyk w okolicy. Bardzo profesjonalne podejście do człowieka. Kompetentna, miła, wyrozumiała. Dopasowała dietę idealnie do moich upodobań oraz choroby. Pani Alicja pomogła mi zrzucić zbędne kilogramy i poczuć się dużo lepiej. Serdecznie polecam Panią Alę!

Weronika

 


 

Kwiecień, 2019r.

Po dwóch ciążach i z niedoczynnością tarczycy bardzo trudno było mi zrzucić zbędne kilogramy. Pomimo moich starań waga stała w miejscu. Pani Alicja nie tylko przygotowała mi plan żywieniowy, ale także motywowała do większej aktywności, a przede wszystkim nauczyła zdrowego i racjonalnego odżywiania.

Sylwia

 


 

Maj, 2019r.

Pani Alicja jest super dietetykiem i wspaniałym człowiekiem. Dzięki zbilansowanym posiłkom, które mi ułożyła przy hashimoto przez dwa tygodnie 2kg w dół(byłoby więcej ale nie ćwiczyłam). Zawsze służy pomocą, wszystko dokładnie tłumaczy, doradza. Dla mnie to nie dieta tylko styl życia . Aneta Przybylska

Aneta

 


 

Czerwiec, 2019r.

Pani Alicjo chcę jeszcze raz bardzo podziękować za diety, które dla mnie zostały ułożone, dzięki Pani wskazówkom i suplementacji dziś ważę 7 kg mniej🤔!!! Nie tyję co jest cudem. NIE JESTEM ciągle głodna!!! Posiłki są smaczne i obfite, mam więcej siły, nie jestem cały czas zmęczona, wysypiam się 😍I To początek 😁Warto było zainwestować w siebie. Będę wdzięczna za pomoc i cenne wskazówki. Polecam wszystkim dietę z tak profesjonalną dietetyczką jak Pani💐


Nina Chojnacka

 


 

Czerwiec, 2019r. 

Polecam Panią Dietetyk jako osobę wielkiej wiedzy w swojej dziedzinie. Po badaniu analizatorem kwantowym zaleciła mi odpowiednią dietę, oczyszczanie organizmu z nadmiaru toksyn (ołów, rtęć, arsen), zażywanie w tym celu naturalnych preparatów. Po kilku miesiącach stosowania się do tych wskazówek Pani Dietetyk, toksyny w części zostały z organizmu usunięte. Bardzo dziękuję Pani Mgr i życzę Jej dużo zdrowia, aby jak najdłużej służyła swoim pacjentom. Ocena – bardzo dobra.


J. Pigoń

 


 

Styczeń, 2020r.

Dobry wieczór schudłam 17.20 kg od 7. 10.2019r.Mam nadzieję, że jest to dobry wynik. Czuję się dobrze mam więcej siły i energii mam ładniejszą cerę.


Marta Nastaj

 


 

Styczeń, 2020r.

Pani Alicja jest profesjonalną osobą, która jest pełna energii i bardzo szybko i sprawnie motywuje swoich pacjentów do działania. Już pierwsze spotkanie pokazało mi, co powinnam zmienić w swoich codziennych, niestety złych nawykach żywieniowych. Ponadto jest cierpliwa, przystępnie opowiada o różnych schorzeniach i problemach, które mogą być przyczyną nadwagi w konkretnych przypadkach. Współpraca z nią to czysta przyjemność.

 

Anna P.

 Marzec, 2020r.

Chciałam się się podzielić z moim doświadczeniem w związku z cukrzycą 2 stopnia, którą to wykryto u mnie ok. 3 lata temu.Pomimo leczenia (tabletki),poziom cukru utrzymywał się ok. 130 na czczo. Po wprowadzeniu diety 15 lutego 2020 ,moje parametry poziomu glukozy po dwóch tygodniach obniżyły się do normy.Zeszłam z leków na cukrzycę i zastąpiłam je, jedną drażetką morwy białej (forte) pół godziny przed śniadaniem.Obecnie moje cukry na czczo wahają się pomiędzy 92-105.Tak więc dobrze zbilansowana dieta nie tylko odchudza (7kg do dzisiaj),ale również leczy.Dzięki dobrze ułożonej diecie i zaleconej suplementacji przez Panią mgr.Alicję Gancarz, można odzyskać zdrowie.Serdecznie dziękuję.


Irena.NMarzec, 2020r.

Pani Alicja jest profesjonalną osobą, która bardzo szybko i sprawnie motywuje swoich pacjentów do działania. Dzięki niej zmieniłam zasady żywieniowe, mam więcej energii, cholesterol i trój glicerydy są w normie, cera wyraźnie się poprawiła i co najważniejsze od stycznia 8 kg mniej, co przy nadczynności tarczycy dla mnie jest cudem. Ponadto jest kompetentna, cierpliwa, dokładnie wszystko wyjaśnia.

 

Aurelia


 

dodaj opinie

 
Alicja Gancarz - ZnanyLekarz.pl

Wykonanie: AbcWeb.pl