Historie prawdziwe, opinie pacjentów…

opinie pacjentow

Największą dla mnie nagrodą za trud mojej pracy – są zadowoleni klienci. Nic bardziej nie cieszy jak świadomość, że pomagam odzyskać zdrowie i szczęście. Wasze pozytywne słowa dodają mi wiary w to co robię, ale również pomagają innym w podjęciu decyzji, że warto mi zaufać.

Dziękuję za Wasze słowa uznania – Alicja Gancarz


 
Maj, 2015 r.

Dzięki  Pani Ali nie tylko zgubiłam zbędne kilogramy i zyskałam wymarzona dietę, ale nauczyłam się dobrze żywić nie tylko w okresie diety, ale na co dzień - zdrowe, regularne i zbilansowane jedzenie weszło mi w nawyk :) dzięki temu od ponad roku moja waga pięknie utrzymuje sie na swoim poziomie a ja jem smacznie i ZDROWO.

Dziękuję – SylwiaSierpień, 2015 r.

Polecam Panią Alę, ponieważ potrafi zdziałać prawdziwe cuda, do tej pory nękała mnie  alergia górnych dróg oddechowych, którą leczyłam farmakologicznie. Wystarczyło, ze zaczęłam przestrzegać restrykcyjnej diety i stosować suplementację dostosowaną do  potrzeb mojego organizmu i musze stwierdzić, ze czuje sie znacznie lepiej. Objawy alergii zniknęły, leki zawsze noszę ze sobą, ale ich nie stosuję. Stały się niepotrzebne.  Tak duzo zalezy od tego co jemy i od tego jak wspieraja nas inni . Pani Ala zasłużyła na mocną piątkę z plusem! ;

Anka P.Czerwiec, 2016 r.

Polecam jak najbardziej, cieszę się ze spotkałam Panią. W nie całe trzy miesiące ubyło mi 9 kg i bardzo dużo centymetrów, ale oczywiście walczę dalej. I będę kontynuować wizyty u Pani Alicji..

Maria  Rymanów Zdrój

 


 

 Maj, 2017 r.

Minął już rok, jak  Pani dietetyk dobrała mi odpowiednią dietę, której bezwzględnie przestrzegam, mam poczucie, że panuję nad swoim zdrowiem i wyglądem, a przede wszystkim nie chodzę głodna.
Efekty  diety i wprowadzenia w życie większej ilości ruchu są widoczne. Czuję się lżejsza i mam więcej energii do życia i do pracy, poprawił mi się wygląd skóry, wreszcie przestałam chorować i czuć się osłabiona.

Dziękuję – wdzięczna  Monika

 


 

 Styczeń, 2018 r.

Od narodzin dziecka nie radziłam sobie ze swoją nadwagą. Ciągłe zmęczenie i brak czasu powodowały, że sama nie potrafiłam schudnąć. Pani Alicja dobrała mi proste, zdrowe i łatwe w wykonaniu przepisy dzięki którym schudłam 10 kg w 3 miesiące. Potrafi wspaniale zmotywować.

Gorąco polecam! Barbara

 


 

 Styczeń, 2018 r.

Pani Alicja Gancarz to dietetyk z dużym doświadczeniem i wiedzą, którą potrafi przekazać w inspirujący sposób.
Podczas wizyty jednocześnie zdobyłem bardzo pożyteczną wiedzę i ogromną motywację do wdrożenia zmian w stylu życia.

Dziękuje Jakub

 Sierpień, 2018 r.

Konsultacja z Panią Alicją na temat zdrowego odżywiania się i prawidłowej codziennej diety bardzo wiele mnie nauczyły. Szczegółowe badanie specjalistycznym sprzętem rozwijały wiele obaw co do stanu mojego zdrowia i otrzymałam konkretne wskazanie do którego lekarza iść. Polecam wszystkim.

Katarzyna


 

Sierpień, 2018 r.

Dzięki Pani Alicji straciłam 17 kg. Jej porady sprawiły, że zupełnie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i aktywnie uprawiam sport. Przez pół roku naszej wspólnej pracy z otyłej pani na emeryturze zmieniłam się w zdrową, silną i pełną energii kobietę, za co jestem jej bardzo wdzięczna.

AnnaSierpień, 2018 r.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz przebiegu całego badania. Dowiedziałam sie wielu bardzo ważnych rzeczy na temat żywienia oraz jego skutków. Dzięki szczegółowej kontroli miałam możliwość dowiedzenia sie o swoich problemach na tyle wcześnie aby je pokonać. Wszystkim polecam panią Alicje. 

Agnieszka


 

dodaj opinie

 

Wykonanie: AbcWeb.pl